Anton Hickel, Porträtt av en gentleman

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ANTON HICKEL
Tjeckien, Ceský Krumlov 1745-1798 Hamburg, Tyskland
Porträtt av en gentleman
Signerad och daterad A: Hickel p: 1797. Olja på duk, 61 x 51 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2462

2019-12-10