Arvid Mauritz Lindström, Höstlandskap med rådjur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM
1849-1923
Höstlandskap med rådjur
Signerad A M Lindström. Olja på duk, 76 x 127 cm.

2423

2019-12-10