Bartholomeus Johannes Van Hove, Stadsvy

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

BARTHOLOMEUS JOHANNES VAN HOVE
Holland, Haag 1790-1880
Stadsvy med figurer
Signerad B. J Hove. Olja på pannå, 43,5 x 49 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2441

2019-12-10