Bengt Nordenberg, På väg till dagens arbete

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BENGT NORDENBERG
1822-1902
På väg till dagens arbete
Signerad B Nordenberg. Olja på duk, 82,5 x 72 cm

2335

2019-12-10