Bordslampa, Louis-Philippe

Bordslampa, Louis-Philippe
Bordslampa, Louis-Philippe
Bordslampa, Louis-Philippe
Bordslampa, Louis-Philippe
Bordslampa, Louis-Philippe
Bordslampa, Louis-Philippe
Bordslampa, Louis-Philippe
Bordslampa, Louis-Philippe

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

BORDSLAMPA, Louis-Philippe, Frankrike, brännförgylld och mörkpatinerad brons, tripodformad fotplatta, akantushölstrade tassfötter, vriden pelare med dekor av växtornamentik, höjd 78,5 cm, ställvis slitage, omarbetad rovoljelampa

2084

2019-12-10