Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Fällande gäss i skymningsljus
Signerad B.L. Olja på duk fäst på pannå, 29 x 41 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Internationella höstauktion 1986, katalognr 146
2327
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här