Bruno Liljefors, Svensk hare i vinterskrud

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Svensk hare i vinterskrud
Olja på pannå, 22 x 28 cm.
På baksidan kvarlåtenskapsstämpel Uplands Enskilda Bank AB

PROVENIENS
Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm

2369

2019-12-10