Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
BYST, Italien 1800-talets mitt, Grand Tour souvernir, föreställande den unge Gaius Octavianus känd som kejsar Caesar Augustus (63 f.Kr.- 14 e.Kr.), carraramarmor, total höjd 56 cm, sockeln med nagg
2231
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här