Carl Henrik d´Unker, Kittlande axstrå

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

CARL HENRIK d´UNKER
1828-1866
Kittlande axstrå
Signerad och daterad C. d´Unker Df. 1862. Olja på duk, 37 x 32,5 cm

2336

2019-12-10