Carl Johansson, Vinterlandskap

Klubbat för:

8500 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

CARL JOHANSSON
1863-1944
Vinterlandskap
Signerad och otydligt daterad Carl Johansson -95. Olja på pannå, 20 x 30,5 cm.

2368

2019-12-10