Klubbat för:
8500 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
CARL JOHANSSON
1863-1944
Vinterlandskap
Signerad och otydligt daterad Carl Johansson -95. Olja på pannå, 20 x 30,5 cm.
2368
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här