Carlo Dolci, hans efterföljare, Artemisia

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

CARLO DOLCI
hans efterföljare, 1600-tal
Artemisia
Olja på duk, 41 x 37 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2466

2019-12-10