Klubbat för:
13000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
CARLO DOLCI
hans efterföljare, 1600-tal
Artemisia
Olja på duk, 41 x 37 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2466
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här