César De Cock, Vallande kor i trädlandskap

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

CÉSAR DE COCK
Belgien 1823-1904
Vallande kor i trädlandskap
Signerad och daterad Cesar de Cock 1878. Olja på duk, 68,5 x 48 cm.

PROVENIENS
Collection A. Donatis, No. 33

2438

2019-12-10