Eduard Charlemont, Törnrosas uppvaknande
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
EDUARD CHARLEMONT
Österrike 1848-1906
Törnrosas uppvaknande
Signerad och daterad Charlemont 1873. Olja på duk, 222 x 127,5 cm
PROVENIENS
Crafoord Auktioner, Lund, Kvalitetsauktion, våren 2003, katalognr 25
2452
2019-12-10