Klubbat för:
7500 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
EMMA EKWALL
1838-1925
Stilleben med äpplen och blomster
Signerad och daterad Ekwall 1920. Olja på pannå, 22 x 32 cm
2365
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här