Emma Ekwall,

Emma Ekwall,
Emma Ekwall,
Emma Ekwall,
Emma Ekwall,
Emma Ekwall,
Emma Ekwall,

Klubbat för:

7500 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

EMMA EKWALL
1838-1925
Stilleben med äpplen och blomster
Signerad och daterad Ekwall 1920. Olja på pannå, 22 x 32 cm

2365

2019-12-10