Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
GASTON LA TOUCHE
Frankrike 1854-1913
Ridande par i vattendrag
Signerad Gaston La Touche. Olja på duk, 35 x 40 cm
UTSTÄLLD
Exposition de Vision Antique, nr 2
2442
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här