Gerard Seghers, hans krets och efter Murillo

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

GERARD SEGHERS, hans krets och
MURILLO, hans efterföljare
flamländsk skola, 1600-tal
Madonna och barnet omgiven av blomstergirland
Olja på duk, 127 x 99 cm
gamla restaurationer

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2481

2019-12-10