Gerard Seghers, hans krets och efter Murillo
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
GERARD SEGHERS, hans krets och
MURILLO, hans efterföljare
flamländsk skola, 1600-tal
Madonna och barnet omgiven av blomstergirland
Olja på duk, 127 x 99 cm
gamla restaurationer
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2481
2019-12-10