Gunnar Brusewitz, Blå kärrhök

Gunnar Brusewitz, Blå kärrhök
Gunnar Brusewitz, Blå kärrhök
Gunnar Brusewitz, Blå kärrhök
Gunnar Brusewitz, Blå kärrhök
Gunnar Brusewitz, Blå kärrhök
Gunnar Brusewitz, Blå kärrhök
Gunnar Brusewitz, Blå kärrhök
Gunnar Brusewitz, Blå kärrhök
Gunnar Brusewitz, Blå kärrhök
Gunnar Brusewitz, Blå kärrhök

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ
1924-2004
Blå kärrhök
Signerad och daterad G. Brusewitz Sept. 77. Akvarell på papper, 50 x 68 cm.

2338

2019-12-10