Gusten Lindberg, Vågen

Gusten Lindberg, Vågen
Gusten Lindberg, Vågen
Gusten Lindberg, Vågen
Gusten Lindberg, Vågen
Gusten Lindberg, Vågen
Gusten Lindberg, Vågen
Gusten Lindberg, Vågen
Gusten Lindberg, Vågen
Gusten Lindberg, Vågen
Gusten Lindberg, Vågen
Gusten Lindberg, Vågen
Gusten Lindberg, Vågen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

GUSTEN LINDBERG
1852-1932
Vågen
Signerad och daterad Gust Lindberg 1901. Mörkpatinerad brons, höjd 9,5, längd 27,5 cm.

Jämför Nationalmuseum, nr NM Sk 912

2329

2019-12-10