Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
GUSTEN LINDBERG
1852-1932
Vågen
Signerad och daterad Gust Lindberg 1901. Mörkpatinerad brons, höjd 9,5, längd 27,5 cm.
Jämför Nationalmuseum, nr NM Sk 912
2329
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här