Hendrick Gerritsz Pot, hans krets, Danaë

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HENDRICK GERRITSZ POT
hans krets, holländsk skola,1600-tal
Danaë
Olja på duk, 65 x 77 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2472

2019-12-10