Heriz, antik 1890-1910-tal

Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal
Heriz, antik 1890-1910-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

125 000-150 000 SEK

HERIZ, antik 1890-1910-tal, 572 x 353 cm, renoverad, lagningar, båda kortsidorna senare

2249

2019-12-10