Herman Lindqvist, Skeppsholmen Östra längan

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

HERMAN LINDQVIST
1868-1923
Skeppsholmen Östra längan
Signerad och daterad H. Lindqvist 1919. Olja på duk, 50 x 67 cm

2382

2019-12-10