Klubbat för:
7500 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
HUGO SIMBERG
Finland 1873-1917
Klippudden
Signerad Hugo Simberg fecit. Etsning, 15 x 12,5 cm.
LITTERATUR
Heikki Malme: Hugo Simberg grafik, nr 232, Konstmuseet i Ateneum publikationer 1989.
2444
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här