Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
ISAAC SNOWMAN
England 1873-1947
The Homecoming Parade of Soldiers
Signerad I Snowman. Olja på duk, 112 x 86 cm
2457
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här