Jacob Gillig, Stilleben med fiskar

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JACOB GILLIG
Nederländerna, Utrecht 1636-1701
Stilleben med fiskar
Signerad Jacob Gillig. Olja på duk, 63 x 74 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2473

2019-12-10