Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JACOB GILLIG
Nederländerna, Utrecht 1636-1701
Stilleben med fiskar
Signerad Jacob Gillig. Olja på duk, 63 x 74 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2473
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här