Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JACOB JOHAN SILVÉN
1851-1924
Idyllisk sommardag vid bondgård - hönsen matas
Signerad och daterad Jacob Silvén 1884. Olja på duk, 62 x 47 cm.
2385
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här