Jan Fyt, hans krets, flamländsk skola

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JAN FYT
hans krets, flamländsk skola, 1600-tal
Jaktstilleben med hund och rapphöns
Olja på duk, 71 x 88 cm
Duken är överförd från duk till duk

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2475

2019-12-10