Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JAN VAN GOYEN
hans krets, holländsk skola, 1600-tal
Bylandskap
Olja på pannå, parketterad, 25,5 x 34 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2479
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här