Jan Van Goyen, hans krets, Bylandskap

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JAN VAN GOYEN
hans krets, holländsk skola, 1600-tal
Bylandskap
Olja på pannå, parketterad, 25,5 x 34 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2479

2019-12-10