Johan Ericson, Kustlandskap från Marstrand

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOHAN ERICSON
1849-1925
Kustlandskap från Marstrand
Signerad och daterad Joh. Ericson Marstrand 1899. Olja på duk, 62,5 x 80 cm

UTSTÄLLD
Grosse Berliner Kunst-Ausstellung 1900

2322

2019-12-10