Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JOHAN ERICSON
1849-1925
Kustlandskap från Marstrand
Signerad och daterad Joh. Ericson Marstrand 1899. Olja på duk, 62,5 x 80 cm
UTSTÄLLD
Grosse Berliner Kunst-Ausstellung 1900
2322
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här