Joos de Momper, hans efterföljare, Bergslandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

JOOS DE MOMPER
hans efterföljare
Dramatiskt bergslandskap
Olja på duk, 55 x 44 cm

PROVENIENS
Funnits i samma familjs ägo sedan 1900-talets början.

2469

2019-12-10