Kasimierz Sichulski, Utan titel

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

KASIMIERZ SICHULSKI
Polen, 1879-1942
Utan titel
Signerad och daterad Sichulski 1927. Olja på pannå av papp, 100 x 74 cm.

2485

2019-12-10