Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
KASIMIERZ SICHULSKI
Polen, 1879-1942
Utan titel
Signerad och daterad Sichulski 1927. Olja på pannå av papp, 100 x 74 cm.
2485
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här