Konsolbord, 1800-talets första hälft
Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, sannolikt Venedig, träskuren dekor, förgyllt och bemålat, buret av morianer, tygklädd skiva, undersidan med lackstämpel, höjd 86, 124 x 65 cm, dekorskador, lagningar, senare tygklädsel
2076
2019-12-10