Napoleon memorabilia

Napoleon memorabilia
Napoleon memorabilia
Napoleon memorabilia
Napoleon memorabilia
Napoleon memorabilia
Napoleon memorabilia
Napoleon memorabilia
Napoleon memorabilia

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000-6 000 SEK

NAPOLEON MEMORABILIA, omkring 1800-talets mitt, kejsar Napoleon Bonaparte (1769-1821), klädd i uniform och bicorne, komposita kapitäl på kannelerad pelare, fyrkantigt postament, patinerad brons, höjd 43,5 cm, smärre slitage

2213

2019-12-10