Napoleon memorabilia
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000-6 000 SEK
NAPOLEON MEMORABILIA, omkring 1800-talets mitt, kejsar Napoleon Bonaparte (1769-1821), klädd i uniform och bicorne, komposita kapitäl på kannelerad pelare, fyrkantigt postament, patinerad brons, höjd 43,5 cm, smärre slitage
2213
2019-12-10