Klubbat för:
16500 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
NILS FORSBERG
1842-1934
Flöjtspelaren
Signerad och daterad Nils Forsberg 1867. Olja på duk, 74 x 65 cm.
2406
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här