Obelisker, 1900-talets början

Obelisker, 1900-talets början
Obelisker, 1900-talets början
Obelisker, 1900-talets början
Obelisker, 1900-talets början
Obelisker, 1900-talets början
Obelisker, 1900-talets början
Obelisker, 1900-talets början
Obelisker, 1900-talets början

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

OBELISKER, ett par, 1900-talets början, Grand Tour souvenirer, fanerade med Rosso Levanto, spetsar och postament i olika marmorsorter, höjd 39 cm, smärre nagg samt spricka

2237

2019-12-10