Oscar Törnå, Stilla kustlandskap

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

OSCAR TÖRNÅ
1842-1894
Stilla kustlandskap
Signerad O Törnå. Olja på duk, 74,5 x 111 cm

2413

2019-12-10