Pehr Nordquist, Pastoralt landskap

Klubbat för:

6500 SEK

Utropspris

4 000-5 000 SEK

PEHR NORDQUIST
1771-1805
Pastoralt landskap
Signerad och daterad Nordqvist Paris 1803. Lavering på papper, 13,5 x 20 cm

PROVENIENS
Näs herrgård, Rö socken, Uppland

2414

2019-12-10