Klubbat för:
6500 SEK
Utropspris
4 000-5 000 SEK
PEHR NORDQUIST
1771-1805
Pastoralt landskap
Signerad och daterad Nordqvist Paris 1803. Lavering på papper, 13,5 x 20 cm
PROVENIENS
Näs herrgård, Rö socken, Uppland
2414
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här