Pietro Da Cortona, hans krets

Pietro Da Cortona, hans krets
Pietro Da Cortona, hans krets
Pietro Da Cortona, hans krets
Pietro Da Cortona, hans krets
Pietro Da Cortona, hans krets
Pietro Da Cortona, hans krets
Pietro Da Cortona, hans krets
Pietro Da Cortona, hans krets

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

PIETRO DA CORTONA
hans krets, romersk skola, 1600-tal
Skiss till plafond
Olja på duk, 49 x 50 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2471

2019-12-10