Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
PIETRO DA CORTONA
hans krets, romersk skola, 1600-tal
Skiss till plafond
Olja på duk, 49 x 50 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2471
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här