Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
SEVERIN NILSON
1846-1918
Gårdsexteriör med flicka och sugga
Signerad Severin Nilson. Olja på duk, 63 x 88 cm
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, hösten 2016, katalognr 3074
2421
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här