Klubbat för:
4500 SEK
Utropspris
5 000-6 000 SEK
SKED, ostämplad, Sverige 16/1700-tal, ovalt blad med graverad dekor, plant skaft avslutad i kronknopp, längd 12,5 cm, 34 g
2288
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här