Staty, 1800-tal

Staty, 1800-tal
Staty, 1800-tal
Staty, 1800-tal
Staty, 1800-tal
Staty, 1800-tal
Staty, 1800-tal
Staty, 1800-tal
Staty, 1800-tal
Staty, 1800-tal
Staty, 1800-tal

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

STATY, 1800-tal, barockstil, i form av stående putto, komposit, höjd 69 cm, medföljer senare marmorerat träpostament, total höjd 114, 40 x 29,5 cm, utomhuspatina, ställvisa lagningar

2220

2019-12-10