Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
THURE WALLNER
1888-1965
Havsörn med byte, landande på klippa i ytterskärgården
Signerad Th. WALLNER, Olja på pannå, 33x41 cm
2422
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här