Thure Wallner, Havsörn med byte

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Havsörn med byte, landande på klippa i ytterskärgården
Signerad Th. WALLNER, Olja på pannå, 33x41 cm

2422

2019-12-10