Klubbat för:
13000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
URNOR, ett par, 1800-talets andra hälft, sannolikt Baccarat, förgylld brons och skärslipat glas, bas och mynning med lagerstav, hänklar av växtornamentik och svanhuvuden, höjd 26 cm
2209
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här