Wienerbrons, erotica

Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica
Wienerbrons, erotica

Klubbat för:

4600 SEK

Utropspris

3 000-4 000 SEK

WIENERBRONS, omkring 1900, i form av delbar sfinx inneslutande naken kvinna sittande på matta, kallmålad brons, höjd 8, 14,5 x 4 cm, bruksslitage

PROVENIENS:
Stopalo

2173

2019-12-10