Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ANDERS ZORN
Zorn och hans hustru
Etsning (II état av II), 1891, signerad med blyerts Zorn med dedikation "till vännen Arsenius". 31,7 x 21,3 cm, bladstorlek 56 x 37 (Japanpapper).
311
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här