Antik Heriz ca 1890-1905
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
HERIZ, antik 1890-1905, med Bagshaish-inspirerat mönster, 373 x 303-313 cm, renoverad, partier med slitage
PROVENIENS
Köpt hos JP Willborg AB, Stockholm, mars 2000, beskrivning av Peter Willborg medföljer.
261
2020-06-10