80000 SEK
80 000-100 000 SEK
CHRISTOFORO MUNARI
Italien 1667-1720, tillskrivna
Stilleben med frukter - ett par
Olja på duk, 74,5 x 61,5 cm
PROVENIENS
Häradshövding Carl och Helga Lilienberg, vidare i arv till nuvarande ägare
366
2020-06-10
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här