Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
EDOUARD CORTES
Frankrike 1882-1969
L'Arc de Triomphe
Signerad Edouard Cortès. Olja på duk, 50 x 65cm.
360
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här