Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
GUSTAF TENGGREN
1896-1970
Kvinnan Gud glömde
akvarell, 47 x 40 cm, signerad G. TENGGREN
332
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här