Klubbat för:
160000 SEK
Utropspris
180 000-200 000 SEK
HELMER OSSLUND
1866-1938
Granvåg vid Ångermanälven
Olja på duk, 61 x 93 cm. Signerad Helmer OSSLUND. Granvåg vid Ångermanälven.
304
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här