Ljuskrona, senbarock

Ljuskrona, senbarock
Ljuskrona, senbarock
Ljuskrona, senbarock
Ljuskrona, senbarock
Ljuskrona, senbarock
Ljuskrona, senbarock
Ljuskrona, senbarock
Ljuskrona, senbarock
Ljuskrona, senbarock
Ljuskrona, senbarock
Ljuskrona, senbarock
Ljuskrona, senbarock

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

LJUSKRONA, senbarock, för sex ljus, delvis brännförgylld stomme i mässing, behängd med klumpar, margueriter, stjärnor och med inslag av bergkristall, hjärtstång med stamglas,avslutande klot, höjd 68, diameter 46 cm, nagg, renoverad, kompletterad, bottenplatta saknas

53

2020-06-10